Кошик
603 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 22.07).

decorpaneli решітки на батарею, рейки на стіну та стінові панелі
+380 (95) 417-42-72
+380 (66) 578-85-28

Як правильно розрахувати розмір для декоративного коробу на батарею

Як правильно розрахувати розмір для декоративного коробу на батарею

Рекомендації щодо визначення розмірів декоративного коробу із МДФ для батареї опалення

 

Під час оформлення замовлення на декоративний короб із МДФ, важливе значення має правильність визначення замірів батареї опалення або елементу, який потребує декору.  

Важливо врахувати той факт, що зовнішні та внутрішні розміри коробу для батареї суттєво відрізняються через товщину матеріалу (МДФ), з якого він виготовлений!

Внутрішня ширина мдф  коробу на 3,5-6 см менше зовнішнього показника.

При розрахунках висоти для коробу, потрібно врахувати товщину кришки (1,8 см): внутрішня висота коробу на 1,8 см менше аналогічного зовнішнього розміру. 

Внутрішні та зовнішні розміри глибини коробу для батареї також відрізняються на 1,8 см.

Чугунна батарея біля стіни з схемою розмірів: висота, ширина, глибина, товщина

Ширина коробу

Короби на батареї мають приховувати не тільки батарею опалення, а також: клапани, вентелі та труби, що знаходяться поряд із батареєю.

 Батарея опалення біла з позначкою ширини під короб

Заміряйте ширину батареї, включаючи всі з'єднувальні елементи (вентилі, крани і т. п.). До отриманого результату додайте + 3,5-6 см: + 3 см на товщину бокових частин та + 3 см на проміжок між радіатором опалення та решіткою. Якщо не достатньо місця, то  ми рекомендуємо додати мінімальний припуск 3,5 см. 
При цьому, якщо ж ваша батарея опалення з терморегулятором, його потрібно залишити поза межами коробу. Це дасть можливість термоелементу працювати правильно.
Терморегулятор на батареї опалення білий

Порада: декоративний короб виглядає дуже гармонічно в інтер'єрі, якщо він розташовується по центру, під вікном. Тому, іноді рекомендується замовити короб трішки довший  за розмірами ніж  сам радіатор опалення. 

 

Висота коробу

Висота короба залежить від місця розташування цього ж коробу відносно радіатору: короб може стояти на підлозі, висіти на стіні або змонтований на батарею опалення. 

Якщо короб встановлювати на підлогу, то необхідно виміряти відстань від підлоги до верхньої точки батареї. До отриманого результату додайте + 2-3 см - відстань для циркуляції повітря між батареєю опалення та решіткою. 

Якщо монтаж короба на батарею буде виконано на стіну, то необхідно виміряти висоту батареї та до отриманого результату додати + 8 см- Цього буде достатньо, щоб короб перекривав краї батареї і при цьому залишався проміжок для циркуляції повітря між батареєю опалення та решіткою. 

Загальна висота коробу - висота батареї + зазор для циркуляції повітря + товщина кришки.

Батарея опалення біла зі схемою розмірів висоти батареї та висоти батареї від підлоги

Глибина коробу

Глибина коробу – це глибина кришки коробу. Щоб розрахувати цей показник, виміряйте відстань від стіни до крайньої зовнішньої точки батареї. Додайте до отриманого результату + 2 см.

Якщо короб буде встановлюватися на батарею опалення за допомогою кронштейнів, потрібно заміряти товщину батареї та повідомити цей параметр нашим менеджерам для розрахунку глибини коробу.

Радіатор опалення білий зі схемою розмірів товщини та глибини батареї від стніни

Якщо Ви вирішили купити короб на батарею і при визначенні розмірів декоративного коробу потрібна допомога, наші менеджери з радістю нададуть необхідну консультацію:
+380954174272 Ірина
+380671015151 Олександра

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner