Кошик
582 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

decorpaneli решітки на батарею, рейки на стіну та стінові панелі
+380 (95) 417-42-72
+380 (66) 578-85-28

Декоративні решітки та охорона праці

Декоративні решітки та охорона праці

Якщо на перший погляд здається, що декоративні панелі — це лише елемент прикраси конкретного інтер'єру, то насправді в них закладені ще й функції безпеки.  

Декоративні решітки — обов'язкові елементи офісу, які необхідні для дотримання правил охорони праці під час роботи за комп'ютером. 

 

При плануванні приміщення, в якому буде розміщуватися комп'ютерна та офісна техніка, будь-яка організація незалежно від виду діяльності, повинна врахувати та дотримуватися всіх законодавчих вимог стосовно безпеки своїх співробітників. 

 

Одним із законодавчих документів, що регулюють правила охорони праці під час експлуатації ЕОМ являється «Наказ від 26.03.2010 № 65 "Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин". 

 

Зокрема, у пункті 1.13. зазначається, що  «Заземлені конструкції, що знаходяться в приміщеннях, де розміщені робочі місця операторів (батареї опалення,  водопровідні труби, кабелі із заземленим відкритим екраном), мають бути надійно захищені діелектричними щитками або сітками  з  метою  недопущення потрапляння працівника під напругу».

 

Таким чином, решітки та щити на опалювальних елементах відіграють не лише роль декору в інтер'єрі, але і мають важливий вплив на організацію безпечних умов праці для співробітників. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner