Кошик
582 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

decorpaneli решітки на батарею, рейки на стіну та стінові панелі
+380 (95) 417-42-72
+380 (66) 578-85-28

Як розрахувати розміри екрану для батареї, якщо батарея розташована в ніші?

Як розрахувати розміри екрану для батареї, якщо батарея розташована в ніші?

Декоративний екран (або решітка) дозволяє задекорувати батарею опалення, разом з кранами, зʼєднувальними вузлами та іншими непривабливими частинами опалювальних приладів без втрати функціональності радіатора.

Такі екрани використовуються для:

● житлових приміщень з естетичною метою.  Наприклад решітки від decorpaneli мають різні типи перфорацій (малюнків)

● дошкільних, шкільних, спортивних чи оздоровчих закладах - з метою безпеки.

Незалежно від того, якою є мета встановлення декоративної решітки на батарею, важливо правильно розрахувати розмір екрану для зручного подальшого монтажу та експлуатації декоративної решітки.

Як визначити розмір декоративного екрану із мдф, який буде використано для декору батареї, яка знаходиться в ніші (проємі)?

1. Необхідно заміряти висоту проєму.

Рекомендується робити заміри з обох сторін - ліворуч та праворуч, щоб переконатися, що висота з обох боків - однакова.

2. Наступний крок - заміри довжини проєму. Рекомендація така ж, як і щодо замірів висоти: варто визначити довжину верхньої та нижньої сторони.

3. До одержаних результатів висоти та довжини варто додати по 5-7 см, такий запас необхідний, щоб встановити кріплення (защіпки) для монтажу екрану на проєм.

Якщо решітка декоративна буде встановлюватися в проєм, до одержаних замірів додавати запас не потрібно. Важливо: такий спосіб монтажу екрану можливий у випадку, коли паралельні сторони ніші - одного розміру.

У разі виникнення запитань стосовно замірів, або необхідності допомоги у тому, щоб купити декоративний екран для батареї опалення, звертайтеся до професіоналів компанії "Decorpaneli":


+380954174272 Ірина
+380665788528 Оксана

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner