Кошик
602 відгуків
decorpaneli решітки на батарею, рейки на стіну та стінові панелі
+380 (95) 417-42-72
+380 (66) 578-85-28

Декоративні решітки на батареї опалення: як підібрати оптимальний варіант

Декоративні решітки на батареї опалення: як підібрати оптимальний варіант

Усе частіше у сучасних інтер'єру єрах батареї опалення розташовують у нішах (коробах), що вироблені із гіпсокартонових конструкцій. Є можливість залишити нішу відкритою, а можна гарно задекорувати стильними решітками на батареї опалення.

Декоративні решітки для батареї опалення виготовляють із різноманітних матеріалів. Існують: металеві, пластикові, дерев'яна яні, а також решітки на батареї із МДФ - деревно-волокнистих плит.

Усі із вищеперерахованих видів решіток мають як переваги, так і недоліки.

Вироби з металу не рекомендують використовувати в житлових приміщеннях, дитячих та шкільних закладах у зв'язку із травмонебезпечністю. У тієї ж годину, саме такі решітки, будуть актуальними. у місцях великого скупчення людей: торгових, офісних пиміщеннях.

Пластикові вироби менше і менше травмонебезмечні, проте не завжди мають привабливий вигляд. Також недоцільно встановлювати такі решітки на батареї, температура яких достатня висока.

Серед переваг дерев'яна дерев'яних решіток на батарею можна виділити: особлива привабливість, безпечність ,з точки зору матеріалу виготовлення, довговічність. Головний недолік такого декору для батарей - це його ціна. Іноді, саме дерев'яна решітки дорожчі у два-три рази, ніж решітки вироблені з інших матеріалів. Також дерев'яна решітки не можна встановлювати в приміщеннях з високою вологістю.

Декоративні решітки вироблені із МДФ - найбільш оптимальний варіант. За екологічними властивостями, МДФ не поступається дереву, так як при виробництві таких плит не використовують синтетичні смоли. Тобто, у процесі експлуатації декоративні решітки із МДФ не виділяють формальдегід!

Декоративні екрани для батарей із МДФ достатня зносостійкі. Дуже добре переносять нагрівання від радіаторів опалення, вони не розсихаються та не деформуються. Також можна встановлювати екрани із МДФ в приміщеннях із підвищеною вологістю до 80%. Різноманітність кольорів матеріалу та виконання малюнків, дозволять правильно зверни декоративні екрани, що ідеально пасують будь-якому інтер'єрі єру.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner