Кошик
582 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

decorpaneli решітки на батарею, рейки на стіну та стінові панелі
+380 (95) 417-42-72
+380 (66) 578-85-28

Декоративний екран – обов’язковий елемент офісу при дотриманні правил охорони праці під час роботи за комп'ютером

Декоративний екран – обов’язковий елемент офісу при дотриманні правил охорони праці під час роботи за комп'ютером

Декоративний екран – обов’язковий елемент офісу при дотриманні правил охорони праці під час роботи за комп'ютером.  

 

Будь-яка організація при розміщенні та плануванні приміщень для роботи з комп'ютерною технікою повинна враховувати і виконувати законодавчі вимоги щодо безпеки своїх співробітників.

Одним із законодавчих документів, що регулюють правила охорони праці під час експлуатації ЕОМ являється «Наказ від 26.03.2010 № 65 "Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин".

Зокрема, у пункті 1.13. зазначається, що «Заземлені конструкції, що знаходяться в приміщеннях, де розміщені робочі місця операторів (батареї опалення, водопровідні труби, кабелі із заземленим відкритим екраном), мають бути надійно захищені діелектричними щитками або сітками з метою недопущення потрапляння працівника під напругу».

Тому компанія decoraneli пропонує декоративні екрани, решітки та короби для батарей опалення. Наші екрани та короби можна використовувати, як мультифункціональний декор: закривати батареї опалення, ніші,  отвори, створювати коробки для кабелів, приховуючи їх розміщення та  можливість легкого доступу чи пошкодження та багато іншого. 

Незважаючи на те, що наші екрани чи короби є елементом декору, для офісних приміщень, вони є необхідною умовою безпечних та комфортних умов праці.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner